DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2004, 2005, 2012 DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2012 WITAMY W JASKÓŁCZYM GNIEŹDZIE
NASTĘPNY MECZ 06.08.2014
TERMINARZ ENEA EKSTRALIGI NA SEZON 2014
data: 09.01.2014, autor: redakcja, źródło: Speedway Ekstraliga

TERMINARZ ENEA EKSTRALIGI NA SEZON 2014

Znamy już terminarz rozgrywek na sezon 2014. W pierwszej kolejce Jaskółki pojadą do Zielonej Góry.

 

 

 

 

1 KOLEJKA
2014-04-12 Sobota Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów
2014-04-13 Niedziela Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów
2014-04-13 Niedziela FOGO Unia Leszno - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
2014-04-13 Niedziela Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń

2 KOLEJKA
2014-04-20 Niedziela Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno
2014-04-21 Poniedziałek Unia Tarnów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
2014-04-21 Poniedziałek Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław
2014-04-21 Poniedziałek Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra

3 KOLEJKA
2014-05-03 Sobota Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń
2014-05-04 Niedziela Unia Tarnów - Stal Gorzów
2014-05-04 Niedziela Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno
2014-05-04 Niedziela Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa

4 KOLEJKA
2014-05-10 Sobota Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
2014-05-11 Niedziela FOGO Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
2014-05-11 Niedziela Unibax Toruń - Unia Tarnów
2014-05-11 Niedziela Stal Gorzów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

5 KOLEJKA
2014-05-24 Sobota Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - FOGO Unia Leszno
2014-05-25 Niedziela Unibax Toruń - Stal Gorzów
2014-05-25 Niedziela Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
2014-05-25 Niedziela Unia Tarnów - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa

6 KOLEJKA
2014-06-01 Niedziela FOGO Unia Leszno - Unia Tarnów
2014-06-01 Niedziela Betard Sparta Wrocław - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
2014-06-01 Niedziela Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
2014-06-01 Niedziela Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń

7 KOLEJKA
2014-06-08 Niedziela Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław
2014-06-08 Niedziela Unibax Toruń - FOGO Unia Leszno
2014-06-08 Niedziela Stal Gorzów - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
2014-06-08 Niedziela Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra

8 KOLEJKA
2014-06-15 Niedziela FOGO Unia Leszno - Unibax Toruń
2014-06-15 Niedziela Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów
2014-06-15 Niedziela Stelmet Falubaz Zielona Góra - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
2014-06-15 Niedziela Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów

9 KOLEJKA
2014-06-22 Niedziela Unia Tarnów - FOGO Unia Leszno
2014-06-22 Niedziela Unibax Toruń - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
2014-06-22 Niedziela Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra
2014-06-22 Niedziela Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław

10 KOLEJKA
2014-06-29 Niedziela Stal Gorzów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
2014-06-29 Niedziela Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra
2014-06-29 Niedziela Stal Gorzów - Unibax Toruń
2014-06-29 Niedziela Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów

11 KOLEJKA
2014-08-03 Niedziela Unia Tarnów - Unibax Toruń
2014-08-03 Niedziela Betard Sparta Wrocław - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
2014-08-03 Niedziela Stelmet Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno
2014-08-03 Niedziela Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów

12 KOLEJKA
2014-08-10 Niedziela FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
2014-08-10 Niedziela Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra
2014-08-10 Niedziela Stal Gorzów - Unia Tarnów
2014-08-10 Niedziela Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Renault Zdunek Wybrzeże
Gdańsk

13 KOLEJKA
2014-08-23 Sobota Stelmet Falubaz Zielona Góra - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
2014-08-24 Niedziela Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń
2014-08-24 Niedziela FOGO Unia Leszno - Stal Gorzów
2014-08-24 Niedziela Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów

14 KOLEJKA
2014-09-06 Sobota Unia Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra
2014-09-07 Niedziela Unibax Toruń - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
2014-09-07 Niedziela Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
2014-09-07 Niedziela Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno

15 KOLEJKA (półfinały)
2014-09-14 Niedziela 4 - 1
2014-09-14 Niedziela 3- 2

16 KOLEJKA (półfinały - rewanże)
2014-09-20 Sobota 1 -4
2014-09-21 Niedziela 2 - 3

17 KOLEJKA (finał i mecz o 3. miejsce)
2014-09-28 Niedziela 1. mecz o 3. miejsce
2014-09-28 Niedziela 1. mecz o 1. miejsce

18 KOLEJKA
2014-10-04 Sobota – Mecz o 3. miejsce
2014-10-05 Niedziela – Wielki Finał

‹ powrót
SPONSORZY BOBRAZ.pl - obraz z Twojego zdjęcia! Imprex
GALERIE
IMME - Tarnów (galeria3)IMME - Tarnów (galeria2)IMME - Tarnów (galeria1) KALENDARZ
PN
WT
ŚR
CZ
PT
SO
N
1
4
7
8
11
15
25
28
29
31
Lajfy
STATYSTYKI ZAWODNIKOW
1. Martin Vaculik 2.385
2. Greg Hancock 2.359
3. Janusz Kołodziej 2.328
4. Artiom Łaguta 2.148
5. Kacper Gomólski 1.808
6. Krzysztof Buczkowski 1.731
7. Ernest Koza 1.030
8. Mateusz Borowicz 0.750
9. Michał Nowiński 0.000
10. Eryk Budzyń 0.000
TABELA
1. Grupa Azoty Unia Tarnów 30 +240
2. SPAR Falubaz Zielona 20 +117
3. Stal Gorzów 20 +78
4. Fogo Unia Leszno 16 +15
5. Unibax Toruń 12 +78
6. Betard Sparta Wrocław 9 -82
7. KartonOnline Włókniarz 7 -127
8. Renault Zdunek Wybrzeże 4 -319
FILMY
FILMY
FORUM
FORUM
pokaż/schowaj